Sitemiz yapim asamasindadir.

Gizlilik ve Üyelik

GİZLİLİK

İşbu websitesi ve (etulia.com) alan adı içeriği  Etulia Teknoloji’ ye (‘İşletmeci’) ait fikri mülkiyet hakları olup İşletmeci’nin izni olmadan işbu websitesindeki bilgiler kısmen veya tamamen çoğaltılamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz, uyarlanamaz, tercüme edilemez veya saklanamaz.

Websitesi üzerindeki marka, logo ve amblemler İşletmeci’nin marka haklarına tabidir.

İşletmeci’nin yazılı izni olmadan websitesindeki içeriklerin kullanımı, değiştirilmesi ve markaların kullanımı kesin olarak yasaklanmıştır.

İşbu websitesinin içeriği ‘olduğu gibi’ sunulmaktadır. İşbu websitesi veya işbu websitesinde linki verilen herhangi bir websitesinin içeriklerinin herhangi bir şekilde kullanımından doğan doğrudan, dolaylı veya başka özel zararlardan ilgili taraflara karşı İşletmeci sorumlu olmayacaktır.


GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu gizlilik bildirisi sizleri gizliliğe ilişkin uygulamalarımız konusunda ve bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı ve korunduğu hakkında bilgilendirmektedir.

Bu politika (adresi etulia.com olan) websitesine ilişkindir. Websitemizde üçüncü kişilere ait verilebilecek websitesi linkleri bizim kontrolümüzde olmayıp işbu politika kapsamına dahil değildir.

Sizden toplanan bilgiler başka bir üçüncü tarafa satılmayacak veya kiralanmayacaktır. İşletmeci size ait kişisel bilgileri iştirakları, üçüncü taraf acenteleri veya taşeronları ile paylaşma hakkını saklı tutar.

Üçüncü taraf acenteleri ve taşeronlar size ait gizli mahiyetteki kişisel bilgileri gizlilik ilkesi çerçevesinde saklamayı taahhüt etmek zorunda olup bu bilgileri İşletmeci için gerçekleştirmekte oldukları hizmetler dışındaki amaçlar için kullanamazlar.

Kişisel bilgileriniz mahkeme emirlerine cevap verilmesi vb. de dahil olmak üzere hukuki işlemler için de kullanılabilir.


ÜYELİK

etulia.com' a üye olan kullanıcılar 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında elektronik iletileri almaya onay vermiş sayılırlar. etulia.com' dan yapılan elektronik iletiler (SMS, email vb) bilgilendirme, kutlama ve pazarlama şeklinde olabilir. 


Web çerezleri ve kullanım bilgileri

etulia.com, web sistemimizin işleyişi için tarayıcınıza bazı bilgiler yazabilir, mevcut yazılanları kullanabiliriz. Etulia.com ve alt domainleri içerisinde yapmış olduğunuz gezinme, arama vb. hareketleri saklayabilir, raporlayabilir. 


Kişisel Bilgilere Ulaşılması ve Güncellenmesi

Kişisel bilgilerinizde zaman zaman oluşabilecek değişiklikler hakkında lütfen bize bilgi veriniz.


Kişisel Bilgilerin Güvenli Biçimde Saklanmadı

Bilgilere izinsiz erişimi ve bilgilerin ifşa edilmesini engellemek ve verilerin doğru şekilde saklanarak uygun biçimde kullanılmasını sağlamak için İşletmeci bütün makul güvenlik önlemlerini alır.